Porównywarka

Opis

Apartament ze spektakularnym widokiem na Zatokę Gdańską

Orłowska Riwiera – najlepsza lokalizacja w Polsce.

Orłowska Riwiera położona w najpiękniejszej i najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Gdyni – Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski. Teren doskonale skomunikowany zarówno z Centrum Gdyni, Sopotem, jak i Gdańskiem.

Orłowska Riwiera, w której znajduje się apartament, powstała zaledwie 30 metrów od linii brzegowej morza. Wyróżnia ją w szczególności “doskonała lokalizacja”. To kameralny, nowoczesny kompleks budynków, w których zaprojektowano 21 apartamentów. Teren ogrodzony i strzeżony całodobowo. Cisza, spokój i odpoczynek są tu gwarantowane.

Apartament o powierzchni użytkowej 106,77 m2 ze spektakularnym widokiem na Zatokę Gdańską. Dwupoziomowy, bardzo jasny lokal wykończony w wysokim standardzie, zajmuje drugie i trzecie piętro budynku. Na pierwszym poziomie zaprojektowano część dzienną składającą się z przestronnego salonu z wydzielonym miejscem na aneks kuchenny, sypialnię, łazienkę oraz garderobę. Drugi poziom, to część sypialniana, która składa się z dwóch sypialni, łazienki i garderoby. Z pomieszczeń wyjście na 6 tarasów o łącznej powierzchni 35,53 m2. Z drugiego poziomu istnieje dodatkowo możliwość aranżacji wyjścia na taras na dachu – maksymalnie o powierzchni do 40 m2, z którego również widnieje przepiękny widok na całą Zatokę Gdańską.

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe – GRATIS.

Cena ofertowa – 2.790.000,00 pln.

Serdecznie zapraszam.

Szczegóły

 • Icon
  4
  Sypialnie
 • Icon
  2
  Łazienki
 • Icon
  Powierzchnia nieruchomości
  107 m²

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 5, 2018 o 11:16 am

Adres

 • Miasto: Gdynia
 • Dzielnica: Orłowo
 • Kraj: Polska

Kontakt

Krzysztofa Piech-Heidenreich

Kontakt

 • Krzysztofa Piech-Heidenreich
 • 609 251 646
Pokaż nieruchomości

Wyślij zapytanie do tej oferty