Porównaj oferty

Nowe prestiżowe okazje w Gdańsku i w Gdyni

Nowe prestiżowe okazje w Gdańsku i w Gdyni

5 projektów deweloperskich w Trójmieście prowadzi obecnie gdyńska spółka dreamHOMES.pl.  Dwa z nich, to apartamenty, które są w trakcie realizacji i trafią do nowych właścicieli już na wiosnę. W ten sposób prestiżowa Orłowska Riwiera zyska kolejnych mieszkańców.

Są to apartamenty dwukondygnacyjne, w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Indywidualne aranżacje tych mieszkań, to naprawdę kwintesencja dobrego stylu i nowoczesnych rozwiązań – uchyla rąbka tajemnicy Marta Fryc – Piekarska z dreamHOMES.pl

Przedstawicielka spółki dodaje jeszcze, że w bieżącym roku w Orłowskiej Riwierze zostaną przeprowadzone ostatnie prace wykończeniowe w projekcie kolejnych dwóch apartamentów.

Poza Orłowem, prace aranżacyjno – wykończeniowe przeprowadzone zostaną także w luksusowym lokalu w jelitkowskim Sea Apartments, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i morza. Prawie 260 metrowy apartament z prywatną windą i widokiem na wody Zatoki Gdańskiej to prawdziwie prestiżowa przestrzeń.

Aktywny najem

Początek roku rozpoczęliśmy także od sukcesów na rynku najmu. dreamHOMES pl. pośredniczył w wynajmie lokalu ok. 70 m2, który jest własnością prywatnej osoby.

Pomieszczenie znalazło nowego gospodarza – firmę z branży finansów i nieruchomości – dodaje Marta Fryc-Piekarska.

Na nowego najemcę czeka jeszcze jeden ok. 70 metrowy lokal, zlokalizowany na II piętrze w budynku TRITUM Business Park, od strony Al. Zwycięstwa. Jest to bardzo ustawne pomieszczenie w stanie deweloperskim, z możliwością indywidualnej aranżacji przestrzeni.

W chwili obecnej dreamHOMES.pl dysponuje jeszcze kilkoma mniejszymi lokalami (10 i 11 m2) – idealnymi na działalność biurową, zlokalizowanymi także w orłowskim kompleksie biznesowym. W związku z dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, TRITUM Business Park planuje poszerzenie oferty małych lokali biurowych w gdyńskim Orłowie.

 

img

Monika Balcer

Dołącz do dyskusji