Porównaj oferty

Costa_Maison_logo-03-by-dreamHOMES

Jesteśmy dystrybutorem mebli i dodatków marki Riviera Maison.

Witamy w Costa Maison!

Costa_Maison_www_baner_01

To niezwykłe miejsce stworzone z miłości do hiszpańskiej kuchni, ale też inspirowane niepowtarzalnymi meblami i dodatkami Riviera Maison.

To właśnie one - wymyślone przez najwybitniejszych projektantów i wykonane z najlepszych materiałów - tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Costa_Maison_www_baner_04b
Costa_Maison_www_baner_06b

Pozwalają - choć na chwilę - przenieść się w miejsca, które pamiętamy z wakacji, albo o których marzymy szukając spokoju i zapomnienia.

To właśnie meble i dodatki Riviera Maison potrafią zapewnić nam unikalne poczucie komfortu i stworzyć bezcenną atmosferę zapomnienia i odpoczynku. Teraz są one dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Costa_Maison_www_baner_03b

Większość dodatków, które widzicie na stole i wokół, możecie kupić bezpośrednio w Costa Maison - szczegóły u obsługi. Meble możecie zamówić korzystając z naszej wyjątkowej oferty, której wycena zostanie przygotowana indywidualnie. Wystarczy, że wybierzecie któryś ze stojących wokół mebli, albo skorzystacie z katalogów a potem skontaktujecie się z nami.

zamowienia@dreamHOMES.pl

Prześlijcie nam zdjęcie wybranego przez Was mebla, albo numer z katalogu. Przygotujemy dla Was indywidualną ofertą! Obsługa odpowie na wszystkie pytania.

Jeszcze raz dziękujemy, że wybraliście Costa Maison!

Costa_Maison_dreamhomes_logo