Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Opis

Znakomita lokalizacja. 

Działka z widokiem na morze.

Działka położona w luksusowej i jednej z najbardziej prestiżowych w Polsce dzielnic Gdyni – Kamienna Góra. Dominuje tu zabudowa willowa, a jej mieszkańcy to głównie artyści i przedsiębiorcy. Otoczenie, to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest: Bulwar Nadmorski, plaża miejska, port jachtowy, Muzeum Marynarki Wojennej, Teatr Muzyczny. Atrakcją Kamiennej Góry jest również kolejka linowo-terenowa wjeżdżająca na taras widokowy skąd roztacza się wyjątkowy widok na Zatokę Gdańską i panoramę miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowo-biurowa. Teren doskonale skomunikowany.

Działka o powierzchni 1 947 m, niezagospodarowana, pochyła o kształcie prostokąta. Wymiary działki 41 x 47,5 m. Bardzo dobre nasłonecznienie całego terenu z przepięknym widokiem na Zatokę Gdańską.

Działka z pozwoleniem na budowę obejmującym budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z garażem oraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną. Projekt budowlany obejmuje bardzo nowoczesną bryłę rezydencji o powierzchni 544,44 m zaprojektowaną przez znanego gdyńskiego architekta.
Stworzony “na miarę” tylko dla tej działki z uwagi na jej wyjątkowe usytuowanie pozwalające cieszyć się niezapomnianymi widokami na Zatokę Gdańską.

Rezydencja bardzo nowoczesna, przestronna, rozkładowa o całkowicie przeszklonych ścianach, a tym samym jasnym wnętrzu stanowi wyjątkowy design.
Duża efektywność powierzchni terenu pozwoliła również na zaaranżowanie przepięknego ogrodu.

Cena sprzedaży działki – 5.990.000,00 pln.

Serdecznie zapraszam.

Szczegóły

 • Icon
  ID nieruchomości
  4712
 • Icon
  Wielkość nieruchomości
  1947

Zaktualizowano na Wrzesień 18, 2019 w 12:17 pm

Adres

 • Miasto: Gdynia
 • Sąsiedztwo: Kamienna Góra
 • Kraj: Polska

Skontaktuj się z agentem

Krzysztofa Piech-Heidenreich
 • Krzysztofa Piech-Heidenreich
 • 609 251 646
 • 782 111 888
Wyświetl oferty

Enquire about this property

Brak recenzji ( 0 poza 5 )

Napisać recenzję

Zaloguj się, aby przejrzeć