Porównaj oferty

Opis

TRITUM BUSINESS PARK – lokal użytkowy 125 m2

Znakomita LOKALIZACJA – Gdynia Orłowo.

Nieruchomość położona w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni – Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie, to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski.

Lokal znajduje się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie budynków biurowo-usługowych TRITUM BUSINESS PARK, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne i teletechniczne. Teren strzeżony całodobowo. Sąsiedztwo obiektów biurowych, usługowych, handlowych oraz budynków wielomieszkaniowych głównej ulicy – al. Zwycięstwa zapewnia stały przepływ przechodniów oraz osób przejeżdżających każdego dnia. Na wprost ważne pętle autobusowe. Teren doskonale skomunikowany z centrum Gdyni, Sopotem, Gdańskiem oraz lotniskiem.

Lokal o p.u. 125 m2, położony na pierwszym piętrze trzypiętrowego obiektu z 2014r. Wnętrze nowocześnie wykończone, przestronne, rozkładowe, a tym samym o jasnym wnętrzu stanowi wyjątkowy design. Duże, szklane witryny wystawowe, ekspozycja z trzech stron – dzięki którym lokal bardzo dobrze widoczny od al. Zwycięstwa. Wejście od strony głównej ulicy. Lokal o bardzo dobrym stanie technicznym.

Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie miejskie.

Cena ofertowa – 1.737.500,00 pln netto / m2.

Serdecznie zapraszam.

Szczegóły

 • Icon
  ID nieruchomości
  4793
 • Icon
  Wielkość nieruchomości
  125

Zaktualizowano na wrzesień 18, 2019 w 12:18 pm

Adres

 • Adres: Al. Zwycięstwa
 • Miasto: Gdynia
 • Sąsiedztwo: Orłowo
 • Kraj: Polska

Skontaktuj się z agentem

Enquire about this property