Porównaj oferty

Opis

Sea Apartments – zamieszkaj 5 metrów od morza

Sea Apartments to niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja przy plaży. To również jedna z nielicznych inwestycji w Trójmieście zlokalizowanych tak blisko plaży, od której dzieli jedynie nadmorski deptak spacerowy. Wymarzone miejsce dla entuzjastów spacerowania, porannego joggingu i wycieczek rowerowych.

To kameralny kompleks apartamentów, który tworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków z ogródkami, obszernymi tarasami pozwalającymi przyszłym mieszkańcom cieszyć oko przepięknym widokiem na Zatokę. Nowoczesna architektura osiedla z charakterystyczną, jasną elewacją oraz dużymi przeszkleniami nawiązują do nadmorskiego charakteru Sopotu i najbliższego sąsiedztwa inwestycji. Dbałość o każdy detal wykończenia budynków oraz użycie materiałów najwyższej jakości są gwarancją wytrzymałości i odporności.

Budynek w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji o p.u. 259,72 m2. Wysokość pomieszczeń od 2,77m do 5,38m ostatnia kondygnacja dzięki antresoli i wyjściu na dach. Wewnątrz umieszczona cichobieżna winda łącząca halę garażową z pozostałymi kondygnacjami. Każda połowa budynku ma własną pompę ciepła. Istnieje możliwość zamontowania klimatyzacji z jej wykorzystaniem, ogrzewania podłogowego oraz umieszczenia, w wyznaczonych przez Państwa miejscach, przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Aranżacja ścianek działowych według wytycznych Klienta.
 
Cena ofertowa (połowa budynku D1) – 5.200.000,00 pln.
W cenie dwa miejsca postojowe w hali garażowej.

Serdecznie zapraszam.

Szczegóły

 • Icon
  ID nieruchomości
  4396
 • Icon
  Wielkość nieruchomości
  259
 • Icon
  2
  Garaż

Zaktualizowano na wrzesień 4, 2019 w 4:29 pm

Adres

 • Miasto: Gdańsk
 • Sąsiedztwo: Jelitkowo
 • Kraj: Polska

Skontaktuj się z agentem

Enquire about this property